chinchilla ilan ve yavru fiyatları

Chinchilla kedi özellik bakımından sahiplerini ve kendisi ile ilgilenenleri hayrete düşürüyor. Normal kedilerden daha insancıl hareketleriyle, taklit yetenekleri oldukça gelişmiştir. Oyun oynamayı oldukça seven türlerdendir. Avcılık konusunda çok beceriklidir.
Doğal ortamlarında fare ,kelebek ,solucan,kırkayak,kertenkele ve benzeri sürüngenleri yakalarlar. Bu durum ev ortamlarında da geçerlidir. Seçilen oyuncaklar bu hayvanlara benzer ise oyundan oldukça keyif alırlar.
Sevmedikleri bı şey olduğunda kolayca sinirlenir. Ve sonra hiç bir şey olmamış gibi günlük aktivitelerine devam ederler. Duygusal ve empati yapma özellikleri diğer kedilere göre çok gelişmiştir. Bu sayede sahipleri tarafından çok sevilirler.
Kendilerine göre sahiplenme özellikleri bulunur. Yataklarını, mama kaplarını, ve oyuncaklarını hiç bir kimseyle paylaşmak istemezler. Hele ki söz konusu kendi hem cinsleri ise.
Güncel Chinchilla Kedi Fiyat konusunda oldukça makuldur. 1.500 - 6.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Söz konusu bu cins kediler ise hem karakteristik özellikleri hemde dış güzellikleri ile çok website konuşulur. Bu cins kediler ücretsiz bir şekilde sahiplendirilse diye düşünenler tam isabet! Bir çok Chinchilla Kedi İlanları ile ücretsiz şekilde sahiplendirilme yapılabilir. Bu ilanlar sayesinde bir çok sahipsiz sokak hayvanı sahiplendirilerek mutluluğa kavuşurlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *